Hakkımızda

1972 yılında Kazım KAÇAR tarafından Malatya Bakırcılar Çarşısında Üstün Nalburiye adıyla kurulan firmamız, 2013 yılında kendi markamız KAÇARLAR METAL İNŞAAT TAAHHÜT MAKİNA HADDECİLİK OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak yoluna devam etmektedir. Malatyada Demir, Sac ve Profil sektöründe 44 yıllık tecrübesiyle zengin ürün çeşidi ve müşteri mennuniyeti yakalamıştır.

Gelişen teknoloji ve büyüyen arz talep oranı sac ve profillerde ürün çeşidinin zenginleşmesine yol açmış bu bağlamda KAÇARLAR METAL İNŞAAT TAAHHÜT MAKİNA HADDECİLİK OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. müşteri mennuniyetini gözeterek zengin ürün gamı oluşturmuştur.

Son olarak 2018 yılında temelleri atmış olduğumuz Makatya Çelik Yapı firmamız ile Malatya Çelik Yapı, Hangar, Çelik Çatı, Pazar Yeri Çatısı, Konteyner-Prefabrik Ev, Depo, Tonoz Çatısı ve Ahır Çatısı İmalat ve Montaj hizmetleri tesisimizi kurmuş bulunmaktayız. Malatya Çelik Yapı ve çevre ilerimizin her türlü çelik yapı ihtiyaçlarını karşılayacak tesisimiz hizmetine başlamıştır. 

Yaptığımız değişikliklere teknolojiyi'de katarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.